הסטודיו

מחלקת האיפור
שילה גולן מובילה את מחלקת האיפור שלנו, הנחשבת לאחת המובילות בארץ. שילה גולן אחראית לכמה ההפקות הנחשבות בארץ בתעשיית האיפור. שילה משתמשת בחומרים ומוצרים היפו-אלרגניים, אשר מותאמים לכל לקוחה באופן אישי, לפי סוג העור שלה. לפני האירוע תקבלי ייעוץ ותוכלי לקבוע פגישה לאיפור ניסיון אישי עם שילה גולן. במהלך הפגישה תחליטו יחד על קו מוביל, שיותאם בצורה מושלמת לסוג האירוע והמראה המבוקש.

מחלקת הכלות
מחלקת הכלות שלנו נמצאת בסניף החדש של אלי גולן, אשר ממוקם בסטודיו יפו עתיקה, ברחוב לואי פסטר 4. הסטודיו ממוקם באתר צילומים הגדול ביותר בארץ שאליו מגיעות כלות רבות מכל רחבי הארץ במיוחד כדי להצטלם. לסניף יפו העתיקה יש בונוס גדול: ביום החשוב ביותר של חייה, הכלה לא צריכה להיות בלחץ כדי להגיע בזמן למקום הצילומים. היא כבר נמצאת באתר הצילום! היא יכולה להגיע לשם ישר לאחר עיצוב השיער והאיפור, ולאחר שסיימה את הצילומים, היא יכולה לחזור לתיקונים.

צוות הסטודיו של אלי גולן מבין שהיום הזה הוא יחיד במינו. זה יום שלם הכרוך בהתרגשות רבה וכל כך הרבה מתח. אנו רוצים להבטיח שלפחות בתחום אחד תוכלי להיות רגועה. כמו כן סטודיו אלי גולן הממוקם ביפו העתיקה, מציע לך מגוון אפשרויות לשדרוג המראה: תוספות שיער טבעיים, אקססוריז לשיער המותאמים אישית ותכשיטים ייחודיים ובלעדיים אשר עוצבו על ידי אמנים.

בסטודיו יפו עתיקה את והמלוות שלך תקבלו מאלי גולן טיפול מפנק ואישי, עד לרגע הגדול, שבו את תראי פשוט מושלמת.